Somon DNA

Çevresel faktörler başta olmak üzere zaman, yaşlılığın belirtilerini gün yüzüne çıkaran en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Kaçınılmaz bir son olan yaşlılık, her kişide farklı zaman dilimlerinde farklı belirtiler ile ortaya çıkmaktadır. Zira, kolajen ve elastik liflerin parçalanması her kişide aynı döneme denk gelmemekte ve kişideki hyaluronik asit miktarı da bu durumun değişmesinde önemli rol oynamaktadır. 30 yaşından sonra her yıl %1 oranında kolajen kaybı yaşadığımız ise kuşkusuz bir gerçek. Ciltte elastikiyet azalması, matlaşma, kuruma gibi birçok değişimler gözlemlenir ve bir süre sonra ince çizgiler baş gösterir. İşte, genç kalmak isteyenler de bu değişimleri fark ettiğinde “önlem” almak adına kozmetik uygulamalara başvurmakta ve bu değişimleri hemen ciltte yok etmek istemektedirler. SOMON DNA ise başta pürüzlü, cansız ve elastikiyet kaybı başlamış ciltlerde “inanılmaz etkiler yaratan” ve gençlik aşısı olarak bilinen bir gençleşme uygulamasıdır.

Somon DNA Gençlik Aşısı ile Yıllarınızı Geri Alın

Kadınlar kadar erkeklerde “genç kalmaya” önem vermekte ve yaşlılık belirtilerine savaş açabilmektedir. Somon DNA yani gençlik aşısı işlemine bu nedenle erkeklerin de sıkça talep gösterdiğini söylemekte fayda var.

Saf hyaluronik asit ve somon balığı spermlerini içeren SOMON DNA Gençlik Aşısı, adı üstünde bir aşıdır ve aşı tekniği ile cilde zerk edilmektedir. Ciltte hücre yenilenmesi başta olmak üzere yeni kırışıklıkların gelişmesini engelleme gibi çeşitli faydaları olan SOMON DNA Gençlik Aşısı, İstanbul’da Op. Dr. Çağıl Erenoğlu tarafından yapılan bir uygulamadır.

Cerrahi yöntemlerle gençleşmeye son veren SOMON DNA Gençlik Aşısı, AMELİYATSIZ gençleşme teknikleri arasında yerini korumakta ve her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. Cilt üzerine ve cilt altında uygulanabilen SOMON DNA Gençlik Aşısı, komplikasyon yada risk yaratmadığı içinde herkes tarafından sıkça tercih edilebilmektedir.

Somon DNA Gençlik Aşısının Faydaları Nelerdir?

  • Cilt üzerinde ve altında meydana gelen problemleri gideren SOMON DNA Gençlik Aşısı, günümüzün en yeni ameliyatsız gençleşme yöntemlerindendir. Ciltteki kırışıklara doğrudan etki eden SOMON DNA Gençlik Aşısı, cilt üzerindeki sarkmaları da toparlamakta ve cilde gerginlik kazandırmaktadır. Yeni kırışıklıkların oluşmasını da engelleyen SOMON DNA Gençlik Aşısı, var olan kırışıklıkları da ciddi oranlarda yok edebilmektedir.
  • Sivilce izleriyle başı dertte olanlar içinse SOMON DNA Gençlik Aşısı, kuşkusuz en iyi seçenektir. Cilt üzerinde yerleşmiş lekelerin azaltılmasını sağlayan SOMON DNA Gençlik Aşısı, kronikleşen sivilce oluşumlarına da “dur” diyebilen bir karışıma sahiptir.
  • Yüksek miktarda Hyaluronik asit içeren SOMON DNA Gençlik Aşısı, cilde daha fazla “ışıltı” kazandırır. Zira, ciltteki kolajen yapımını tetikleyen SOMON DNA Gençlik Aşısı, ciltte doğal bir nemlendirme görevi de görür.
  • SOMON DNA Gençlik Aşısı, cilt üzerinde gevşeme problemi gözlemlendiğinde de uygulanabilir. 3-5 ay içerisinde ciltte sıkılaşmayı sağlayan SOMON DNA Gençlik Aşısı ile yüzde dolgun bir görünüm kolayca elde edilebilir.

Gençlik Aşısı (Somon DNA) Nasıl Yapılır?

SOMON DNA Gençlik Aşısı, iki aşamalı bir tedavidir. Gençlik etkisinin elde edilmesi amacıyla ilk olarak hazırlık evresi tamamlanır ve daha sonra deri altına somon sütü, spermi ve bileşenlerden içeren karışım, zerk edilir. Cildin ideal nem dengesini sağlamak için sıklıkla tercih edilen SOMON DNA Gençlik Aşısı, saf hyaluronik asit içermektedir. Böylece, cilt üzerinde etken rol oynayan sigara, alkol, UV ışınları gibi tüm olumsuz faktörlerin yaratmış olduğu problemler SOMON DNA Gençlik Aşısı ile kısa sürede ciltten atılır.

Anestezi yâda hastanede yatmayı gerektirmeyen SOMON DNA Gençlik Aşısı, pansuman dahi gerektirmeyen bir işlemdir. SOMON DNA Gençlik Aşısı sonrasında danışan, hemen işe dönebilir ve çalışabilir.

Gençlik Aşısı (Somon DNA) Kimlere Uygulanmaz?

Somon sütü ve spermi haricinde insanın kendi bedenindeki bileşenleri de içeren SOMON DNA Gençlik Aşısı, yapılması riskli olmayan bir uygulama olarak bilinse de yine de tedbirli olunması gerekilen bir işlemdir. Örneğin, gebelere uygulanması önerilmeyen SOMON DNA Gençlik Aşısı, felçlere yâda bu riski taşıyan kişilere de uygulanmayabilir. Ayrıca; damar tıkanıklığı, kalp hastalığı, diyabet gibi “kronik” hastalık taşıyan kişilere uygulanması da ön görülmeyen SOMON DNA Gençlik Aşısı, kan pıhtılaşması ile ilgili problem yaşayan kişilere de uygulanmamalıdır.

Somon DNA Gençlik Aşısı Ücretleri Ne Kadar?

Ameliyatsız gençleşme dendiğinde akla gelen SOMON DNA Gençlik Aşısı, günümüzde hem erkek hem de kadınlar tarafından rağbet gören bir uygulamadır. Seansa, doktora ve uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösterebilen SOMON DNA Gençlik Aşısı fiyatları hakkında net bir bilgi vermek doğru değildir. Bu nedenle, SOMON DNA Gençlik Aşısı için ilk olarak muayene olmalı ve doktorunuzdan SOMON DNA Gençlik Aşısı ücretleri ile ilgili net bilgiyi almalısınız.

Siz de hemen Op. Dr. Çağıl Erenoğlu’nu arayarak SOMON DNA Gençlik Aşısı hakkında bilgi alabilir ve muayene için randevu talep edebilirsiniz.

WhatsApp chat