Göz Altı Işık Dolgusu

Bakışlar, hem kadın hem de erkek için oldukça önemli bir detaydır. Çekici bakışlar ise ancak sağlıklı bir göz yapısı ile mümkündür. Bu nedenle, gözaltında ve gözün tüm çevresinde meydana gelen “matlıklar veya morluklar” başta bakış olmak üzere göz güzelliğini ve yüz güzelliğini de gölgelemektedir. Yüz estetiğini sağlamak adına daima makyajla “kapatılması gereken gözaltları” için çeşitli çareler olsa da hiçbiri istenen isteği karşılamıyor. Kolajen ve elastik liflerin eksikliğinin etken olduğu gözaltındaki problemler, gözaltı ışık dolgusu ile kısa sürede çözüme kavuşturulabiliyor.

Göz Altı Problemlerne Göz Altı Işık Dolgusu ile Son Verilebilir

Gözaltı çökmesi, gözaltı torbalanması ve gözaltı morlukları; hem erkek hem de kadınların ortak şikâyeti. Çevresel faktörler başta olmak üzere çeşitli sebeplerle ortaya çıkan gözaltı problemleri, kişinin kendine özgüvenini yitirmesine dahi neden olabiliyor. Bu nedenle, daima güzel görünmek ve genç kalmak isteyen herkes gözaltı problemlerine kalıcı çözüm sunan gözaltı ışık dolgusuna yöneliyor.

Göz Altı Işık Dolgusu Uygulaması Nedir?

Uyku düzeni olmayan, fazla tuz tüketen, stresli bir yaşantısı olan ve alkol gibi zararlı maddeleri tüketen kişilerde görülme olasılığı oldukça yüksek olan gözaltı problemleri,  ameliyatsız estetik bir müdahale olan gözaltı ışık dolgusu ile sağlanabilir.

Gözaltındaki problemlerin temel kaynağı, ciltte kolajen ve lif eksikliğine bağlı değişimlerdir. Bu nedenle, kolajen ve lif başta olmak üzere çeşitli bileşenlerin yer aldığı gözaltı ışık dolgusu, gözaltındaki problemleri gidermek için sıkça tercih edilmektedir.

Gözaltı şişlikleri içinde tercih edilen gözaltı ışık dolgusu, gözaltında yenilenme sürecini tetikler ve böylece gözaltında biriken şişlikler kısa sürede yok olur.

Göz Altı Işık Dolgusu Güvenli mi?

Gözaltı ışık dolgusu, gözaltına ve göze hiçbir zararı olmayan ciltte tamamen doğal şekillerde bulunan bileşenleri içermektedir. Bu nedenle, gözaltı ışık dolgusu sonrası herhangi bir risk yâda problemle karşılaşılmamaktadır. Zira, vücutta bulunan asit, poli-vitamin ve mineralleri içeren dolgu kokteylleri, hücre yenilenmesini tetiklediği için göz çevresine fayda sağlayabilmektedir.

Uzman doktorlar tarafından hazırlanması gereken dolgu kokteylleri, hücrelerin canlanmasını tetikler iken bölgede “doğal bir ışıltı” görünümünü sağlar.

Göz Altı Işık Dolgusu

Çene, yüz, burun gibi çeşitli noktalara uygulanan dolgu enjeksiyonları, genelde deri altına yapılmaktadır. Ancak, gözaltı ışık dolgusu kemik üzerine enjekte edilir ki kemiklerin güçlenmesi tetiklenir.

Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Yapılır?

Yüz estetiği uygulamaları arasında yer alan gözaltı ışık dolgusu, anestezi ile yapılan bir işlem değildir. Zira, hastanede yatışı dahi gerektirmeyen gözaltı ışık dolgusu, ağrısız bir işlem olarak bilinmektedir. Ağrı hissini minimuma indirmek içinse dolgu kokteyline “anestezik madde” eklenir ve uygulama bölgesine enjeksiyon yapılır.

Göz Altı Işık Dolgusu Ücretleri Ne Kadar?

İstanbul’da Op. Dr. Çağıl Erenoğlu tarafından gerçekleştirilen gözaltı ışık dolgusu ile kısa sürede gözaltlarınızdaki problemlerden kurtulabilir ve ışıl ışıl bir görünüm elde edebilirsiniz. Gözaltı ışık dolgusu fiyatlarını öğrenmek ve kısa sürede hemen bu işlemi yaptırmak için hemen bizi arayabilirsiniz!

WhatsApp chat